Sledujte nás:
Weather IconDnešná teplota na Fuerteventure 20°C, pocitovo 20°C
+421904 225 384
info@oceanholic.sk
Fuerteventura, Spain
Pridať sa
OCEANHOLIC

O kempe

Čaká Vás týždeň plný zážitkov a nových skúseností. Nebudem hovoriť, že to bude ľahké, ale isto to bude stáť za to.

O ČOM VÔBEC CELÝ SURF CAMP JE?

Ešte raz ahojte Oceanholici!

Sme veľmi radi, že ťa náš surfový kemp zaujal a možno práve ty sa s nami naučíš jeden z najkrajších vodných športov na ostrovoch večnej jari. Verím, že to bude pre každého z Vás nezabudnuteľný zážitok. Ten moment, keď sa Vám podarí prvýkrát postaviť na dosku a zjazdiť svoju prvú vlnu sú emócie, ktoré len veľmi ťažko opísať.

Čaká Vás týždeň plný zážitkov a nových skúseností. Nebudem hovoriť, že to bude ľahké, ale isto to bude stáť za to.

Surfuje sa 5x do týždňa po dve hodiny. Verte mi, dve hodiny denne sú viac než dosť, sami to pochopíte. Naši skvelí inštruktori sa postarajú o to, aby ste sa poriadne naučili základy aj pravidlá vo vode, postavili sa na dosku a zjazdili svoje prvé vlny. Teraz nemusíš za vlnami chodiť na druhý koniec sveta, aj v Európe sa to dá. A  garantujem ti, ak sa to naučíš tu, zjazdíš vlny na celom svete.

Staň sa aj ty závislý na oceáne!

Okrem toho, čakajú nás aj dve lekcie yogy, paddle boarding na oceáne a aj výlet na tajomné miesto. Spoločne sa poprechádzame, objavíme krásne miesta, užijeme si nočný život Costa Calmy, dáme si pivko pri oceáne s nádherným západom slnka na pláži La Pared, a ochutnáš aj pravú španielsku Paellu v tej najlepšej tradičnej reštaurácií.

Nauč sa užívať si každý deň a vyskúšaj si život na ostrove tak, ako ho žijú praví surferi.
Tak načo ešte čakáš? 

Staň sa aj ty závislý na oceáne!

V cene je zahrnuté

Ubytovanie v 3* hoteli all inclusive
Preprava z letiska na hotel a opačne
Skupinové surfové lekcie - 2h, 5-krát v týždni
Preprava z hotela na pláž v surfovacích dňoch
Surf + neoprén
2 lekcie yogy
1x lekcia paddle board
1 výlet
1x Paella večer- Paella v lokálnej reštaurácií
1x Tričko Oceanholic
1x Fotky a videa

V cene nieje zahrnuté

Letenka
Cestovne poistenie

FUERTEVENTÚRA

Fuerteventúra je jeden zo 7 Kanárskych ostrovov. Rozlohou má okolo 1659 kilometrov, čím je aj jeden z najväčších. Leží veľmi blízko pri Afrike, takže aj fauna či flóra je dosť suchá. Nepochybne sa tu ale nachádzajú tie najkrajšie pláže Kanárov. 

Pláže sú nádherné a dlhé, so zlatým pieskom, ale taktiež sú tu miesta, kde nájdete čierny piesok či fenomén, ktorý sa volá Popcorn Beach. Fuerteventúra je veľmi známa aj pre filmový priemysel. Natáčalo sa tu už veľa hollywoodskych filmov. 

Prílet je na letisko v meste Puerto del Rosario, čo je skoro na severe ostrova. Minivanom sa budeme presúvať do Costa Calmy, kde budeme celý pobyt bývať. Transfer trvá asi hodinu.

Letenka nie je v cene, ale zájazd je nastavený tak, aby si priletel najlacnejšou leteckou spoločnosťou – Ryanair. Ponúkajú priame lety z Viedne za super cenu, ktorú nikde inde nenájdeš. Letenku kúpiš na tomto linku 

Batožina ti kľudne stačí základná, napríklad batoh. Veľa vecí so sebou nepotrebuješ. Môžeš si zbaliť mikinu či dlhé rifle, ktoré možno využiješ večer, ale Surcampy sa organizujú počas teplých mesiacov na ostrove.Opaľovacie krémy a kozmetiku môžeš kúpiť aj na Fuerte v obchode. Ceny sú veľmi podobné ako na Slovensku.

Keďže Fuerteventúra je v EÚ, na vstup nepotrebuješ pas, stačí občiansky preukaz. Taktiež nevyžadujú očkovacie Covid pasy ani testy, vstup je úplne voľný.

Ubytovanie

Surfová škola sprostredkováva ubytovanie v krásnom 3* hoteli, ktorý je situovaný v meste Costa Calma. Hotel je all inclusive – teda sú tam raňajky, obed a večera. Na izbách budete po dvoch. V hoteli je aj bazén.

V okolí hotela sa nachádzajú minimarkety, kafetérie či malé reštaurácie. Atlantický oceán je asi 15 minút chôdze od hotela, na tejto pláži sa ale nesurfuje. Hotel je surfers friendly, keďže aj direktor hotela je milovník oceánu a veľmi dobrý surfer.

Čo o nás
hovoria ľudia?

envelopemap-markersmartphonechevron-down
Barbora

Barbora

Odpovedám rýchlo :)

I will be back soon

Barbora
Ahoj surferi! 👋🏼
Vítam vás na mojej stránke, keby ste sa ma potrebovali niečo spýtať, neváhajte 😊
WhatsApp